portal medyczny

 
portal medycznywww.portalmedycznofarmaceutyczny.pl  jest stale rozwijającym się serwisem o tematyce medycznej i farmaceutycznej.

 

 

W większości przypadków w Polsce liczące się  serwisy medyczne i farmaceutyczne należą do firm lub hurtowni farmaceutycznych, wydawnictw zagranicznych, fundacji, agencji reklamowych, public relations i networkingowych, szkoleniowych a także lobbystycznych, ewentualnie samorządów lekarzy i farmaceutów, reszta o dżwięcznych nazwach to bardziej strony reklamowe – stąd cieszymy się, że możemy utrzymać bezstronność, niezależność i neutralność w ocenie publikowanych treści. Za pomocą oddanych ludzi w całej Polsce i za granicą, tworzymy go i rozbudowujemy na miarę naszych możliwości.

 

Współpraca dla:

  •   PARTNER/ów  okresowych lub stałych – merytorycznych

Materiały można przesyłać przez zakładkę : “Dodaj Artykuł”

lub na adres:

e-mail: redakcja@pmfpl.pl

lub przez

Formularz Kontaktowy na stronie

Zarazem, zastrzegamy sobie możliwość nieopublikowania nadsyłanych treści lub ich edycji, jeśli zostały one przesłane wcześniej i opublikowane na innych witrynach lub są typowym materiałem reklamowym (nie dotyczy artykułów sponsorowanych). Stawiamy na wyłączność i oryginalność dla dobra Czytelnika, aby poruszając się "w sieci" nie widział wszędzie tych samych tytułów. Dostęp do publikacji na naszym portalu jest BEZPŁATNY.
Aktualizowano: Luty 2017

 

Współpraca
5 (100%) 1 vote

Do góry