Portal Medyczny i Farmaceutyczny (pod adresem  portalmedycznofarmaceutyczny.pl w przyszłości dostępna też krótsza nazwa) jest serwisem zbudowanym po to, aby zapewnić jeszcze lepszy dostęp do informacji z dziedziny ochrony zdrowia. 

Witryna podzielona jest na dwie części:

Część pierwsza.

portal medycznySpecyfiką marketingową portalu jest rozpowszechnianie informacji ze wszystkich dziedzin medycyny.
Ogólne wyniki wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach często wymagają od ludzi znalezienia tego jedynego wyniku  na ponad miliard stron internetowych na świecie. Aby pacjent/klient wybrał odpowiedni podmiot musi znależć interesujące go informacje np: czym dana jednostka medyczna się zajmuje co ma w ofercie, jakie kwalifikacje posiadają jej pracownicy nie ograniczając się do jednego żródła. Warto te dane pobierać z kilku żródeł.

Pacjent, Klient znależć może Twój podmiot, usługę  w wyszukiwarkach:  www.Bing.com (Windows Live Search i MSN Search – Microsoft), www.Duckduckgo.com (wyszukiwarka o wysokim poziomie ochrony prywatności, z naturalnym algorytmem, słynie z tego, że  nie manipuluje sztucznie wynikami wyszukiwania), www.Yandex.ru, www.Yandex.ua (najpopularniejsza wyszukiwarka w krajach b. Federacji Rosyjskiej), Google.com (reklamy i bardzo dobrze rozbudowany marketing wraz z kupionym YT, rozwinięta przez Rosjanina i Amerykanina wyszukiwarka w ramach wygranej na Startup organizowany przez firmę IBM na uniwersytecie Stanforda. W Polsce 3 oddziały skierowane na Europę Wschodnią: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu) – wyszukiwarki te mają swój translator i mapy; na wiele haseł: Portal Medyczny, Portal Farmaceutyczny, Baza Medyczna, Portal medyczny dla lekarzy,  Portal medyczny dla pacjentów, Portal medyczny dla studentów, Portal farmaceutyczny dla lekarzy,Portal farmaceutyczny dla lekarzy, Portal farmaceutyczny dla pacjentów,  Portal farmaceutyczny dla studentów i wiele innych:  to zapraszamy, nasza witryna na pewno w tym pomoże tak w kraju jak i za granicą.

Cześć pierwsza, będzie w przyszłości tylko podstroną do której będzie prowadził link ze strony głównej.W skrócie ? straci range jaką ma teraz na stronie głównej, będzie mniej widoczna. Od stycznia 2017 już jest podstroną pod adresem tutaj  Baza

Część druga: ( rozwijana )

Portal Medyczny i Farmaceutyczny (portalmedycznofarmaceutyczny.pl) przedstawia wiarygodne treści z dziedziny medycyny i farmacji pochodzące ze żródeł zagranicznych i polskich a także komentarze do bieżącej polityki zdrowotnej. Duża cześć tych treści pisana jest przez znane autorytety medyczne jak i  redaktorów którymi i Wy jesteście. 
Wiedza z dziedziny medycyny jest ogromna toteż nie sposób ją pokazać w krótkim okresie. Staramy się dla Państwa małymi krokami publikować ją w szerszym wymiarze, poprawiając coraz bardziej edycje i formatowanie tekstów, licząc na wasze uwagi ,sugestie i propozycje.

I tak ogólnie tematyka serwisu:

a) portalmedycznofarmaceutyczny.pl – wiedza ogólna

b) apteka.portalmedycznofarmaceutyczny.pl – rynek leków i suplementów Polska i Świat, jakie firmy farmaceutyczne, jakie leki, opisy wskazania, przeciwskazania, zamienniki itd. (rozbudowa)

c) nauka.portalmedycznofarmaceutyczny.pl – nauka, badania i rozwój, innowacje w medycynie Polska i Świat (rozbudowa)

d) lekarz.portalmedycznofarmaceutyczny.pl – lekarze w Polsce na świecie, porady, opinie (rozbudowa –  docelowo  “lekarz wirtualny pierwszego kontaktu” )

e) forum.portalmedycznofarmaceutyczny.pl – miejsce rozmów nie tylko na tematy medyczne (forum jeszcze nieczynne)

Aby nie być zdanym na łaskę lub niełaskę wyszukiwarek typu google, od listopada 2016 zaczęliśmy budowę nowego oryginalnego wielotematycznego (nie ograniczającego się do medycyny i farmacji) fanpage’a na portalu Facebook,(myślimy, że musi mieć minimum kilkaset tysięcy fanów, aby była odpowiednia interakcja z Portalem i ilość naturalnych regularnych wejść na stronę. Taki wynik nie jest niczym szczególnym na portalach tego typu na świecie). Fanpage budowany jest pod ciekawą nazwą a  podłączymy go pod nasz portal w 2017 roku. Do tego czasu przeprowadzimy zobaczysz fb developers.

Na naszym Portalu próbujemy zwracać uwagę na problemy współczesności, nie ograniczając się tylko do medycyny, której stan i kondycja, zależna jest od wielu niemedycznych czynników.

Wprowadzamy “krok po kroku” nowe narzędzia, które uatrakcyjnią witrynę i jej regularne oglądanie – nie tylko przez agencje reklamowe, poszukiwaczy informacji, baz i pracowników medycznych, ale przez  pacjentów, dla których niektóre funkcjonalności serwisu takie np: jak raporty i analizy, będą dostępne po zalogowaniu i bezpłatnej subskrypcji).

P – portal

M – medycyna

F – farmacja

P – pacjent

L – lekarz

 

Kibicujemy  Projektowi  P 1   pod nazwą Elektroniczna Platforma Gromadzenia Analizy i Udostępniania Zasobów Cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych. P1 to będzie żródło szeregu danych dla innych podmiotów zajmujących się tematyką zdrowia w Polsce.

Odpowiedzialne za realizacje tych projektów jest Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia ghtruy

  tutaj strona www

gfdgfsdgfgfs

Najczęstsze żródła używane w publikacjach pochodzą z Lancet; Medical Tribune; Nature; British Medical Journal; Science; New Scientist; Cell; PubMed.gov; WHO; WHA; PAP; EMEA; AOTM; FDA;YT; Wiki; MZ.gov, NFZ itd. obserwacji światowego rynku farmaceutycznego, polskiej polityki i światowej polityki. 
fot20

 

 

 

O naszym serwisie
5 (100%) 4 votes

Do góry